Doručení

Česká pošta  (cena dopravy po ČR 150 Kč, Slovensko 250 Kč, Elektrokolo 500 Kč) 

Objednávky zasíláme přepravní společností Česká pošta. Po odeslání objednávky Vám přijde odkaz na sledování zásilky. Platba u přepravce Česká pošta je možná hotově nebo platební kartou.

Osobní odběr na prodejně (zdarma)

Osobní vyzvednutí objednávky je možné na adrese prodejny -  Příkopy 1242, Kostelec nad Orlicí 51741. Otevírací doba prodejny je Po-Pá 9-12 13-17 hod, So 8:30-11 hod. 

Naše doprava do 30 km (zdarma)

Jízdní kolo Vám kompletně složené a připravené k jízdě zavezeme na Vámi zvolenou adresu, která musí být do 30 km od Kostelce nad Orlicí. Tuto službu poskytujeme zdarma na kola s cenou nad 10000 Kč. Po dokončení objednávky Vás budeme kontaktovat ohledně upřesnění místa a času dodání. 

Platba

Platbu je možné provést následujícími způsoby.

Dobírka

Objednávku zaplatíte u přepravce v hotovosti nebo platební kartou.

Převodem

Po odeslání objednávky Vám na Vaší emailovou adresu přijde zpráva s platebními údaji, případně je možné i platbu provést QR kódem.

Hotově na prodejně

Platba proběhne při předání zboží na prodejně v Kostelci nad Orlicí.

Sestavení kola

Všechna kola před odesláním kompletně smontujeme a odzkoušíme!!

Po přijetí zásilky a vybalení kola z krabice budete muset namontovat řídítka k představci, pedály našroubovat na kliky (pedály se liší závity, proto se pečlivě podívejte, zda montujete pravý pedál na pravou kliku a opačně) a upevnit přední kolo do vidlice.

Z nářadí budete potřebovat imbusový klíč 4mm nebo 5mm k namontování řidítek k představci a stranový klíč 15mm na utažení pedálů. V případě jakýkoliv nejasností nebo komplikací volejte na tel. číslo 494 321 123.