Přepravní služba PPL 99 Kč (zdarma pří objednávce nad 3500 Kč)

Objednávky zasíláme přepravní společností PPL. Po odeslání objednávky Vám zašleme odkaz na sledování zásilky. Platba je možná hotově nebo platební kartou.

Osobní odběr na prodejně 

Osobní vyzvednutí objednávky je možné na adrese prodejny -  Příkopy 1242, Kostelec nad Orlicí 51741. Otevírací doba prodejny je Po-Pá 9-12 13-17 hod, So 8:30-11 hod. 

Naše doprava do 30 km (zdarma)

Jízdní kolo Vám kompletně složené a připravené k jízdě zavezeme na Vámi zvolenou adresu, která musí být do 30 km od Kostelce nad Orlicí. Tuto službu poskytujeme na kola s cenou nad 10000 Kč. Po dokončení objednávky Vás budeme kontaktovat ohledně upřesnění místa a času dodání.

Sestavení kola

Všechna kola před odesláním kompletně smontujeme a odzkoušíme!!

Po přijetí zásilky a vybalení kola z krabice budete muset namontovat řidítka k představci, pedály našroubovat na kliky (pedály se liší závity, proto se pečlivě podívejte, zda montujete pravý pedál na pravou kliku a opačně) a upevnit přední kolo do vidlice.

Z nářadí budete potřebovat imbusový klíč 4mm nebo 5mm k namontování řidítek k představci a stranový klíč 15mm na utažení pedálů. V případě jakýkoliv nejasností nebo komplikací volejte na tel. číslo 494 321 123.