Česká Pošta  (Balík do ruky)

Cena dopravy: 90 Kč včetně dobírky, pro objednávky nad 500 Kč je doprava ZDARMA

Platba: předem převodem na účet, dobírka

Objednávky zasíláme prostřednictvím České Pošty, která zajišťuje dodání do celé ČR. Ve všední dny doručuje mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin. Před doručením balíku vám Česká Pošta zašle SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.

Pokud vás kurýr nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. 

Balíkovna

Cena dopravy: 65 Kč včetně dobírky, pro objednávky nad 500 Kč je doprava ZDARMA

Platba: na výdejním místě

Zásilkovna

Cena dopravy: 65 Kč včetně dobírky, pro objednávky nad 500 Kč je doprava ZDARMA

Platba: na výdejním místě

Doručení jízdního kola  (Česká pošta)

Doručení je zdarma. 

Platba: předem převodem na účet, dobírka

Jízdní kolo před odesláním smontujeme a seřídíme. Poté kolo pečlivě zabalíme a připravíme k odeslání. Aby se kolo vešlo do přepravní krabice, tak musíme z kola demontovat řídítka, pedály a přední kolo.

Po přijetí zásilky a vybalení kola z krabice budete muset namontovat řídítka k představci, pedály našroubovat na kliky (pedály se liší závity, proto se pečlivě podívejte, zda montujete pravý pedál na pravou kliku a opačně) a upevnit přední kolo do vidlice.

Z nářadí budete potřebovat imbusový klíč 4mm nebo 5mm k namontování řídítek k představci a stranový klíč 15mm na utažení pedálů. V případě jakýkoliv nejasností nebo komplikací volejte na tel. číslo 494 321 123.

Naše doprava do 30 km (pouze jízdní kola)

Cena dopravy: zdarma

Platba: předem převodem na účet, hotově nebo na prodejně (hotově, platební kartou)

Jízdní kolo Vám kompletně složené a připravené k jízdě zavezeme na Vámi zvolenou adresu. Ke kolu Vám zdarma namontujeme vybrané doplňky.

Adresa doručení musí být do 30 km od naší provozovny, tedy od  Kostelce nad Orlicí. Tuto službu poskytujeme zdarma na kola s cenou nad 10000 Kč. Po dokončení objednávky Vás budeme kontaktovat ohledně upřesnění místa a času dodání. 

Osobní odběr na prodejně

Platba: hotově nebo platební kartou

Vaší objednávku si můžete vyzvednout osobně na prodejně v Kostelci nad Orlicí na adrese (Příkopy 1242, Kostelec nad Orlicí 51741). Otevírací doba prodejny je Po-Pá 9-12 13-17 hod. Na prodejně můžete zaplatit hotově nebo platební kartou.